Tworzyć kopie zapasowe plików przechowywanych na komputerze

Exact Solution - Dell 5368

Tworzyć kopie zapasowe plików przechowywanych na komputerze

Gdy nadchodzi czas na tworzenie kopii zapasowych komputera chcesz w sposób łatwy, szybki i niezawodny, czy używacie XP, Apple, PC, lub Windows. Złe rzeczy może zdarzyć się do twojego komputera: awaria sprzętu, wirusem, kradzieży, lub klęsk żywiołowych. Ważne pliki, dokumenty, filmy, zdjęcia i muzyka będą gone, zbyt. Trzymaj je w bezpiecznym miejscu, tworzenie kopii zapasowych na komputerze. Zawsze lepiej być bezpiecznym niż sorry.

Twój pierwszy krok do komputera kopia zapasowa jest aby wybrać foldery, które chcesz uwzględnić w kopii zapasowej. i oszacować ich łączny rozmiar pliku. Następnie gracz wie, co technika jazdy jest dla Ciebie odpowiedni. Oto jak należy postępować.

Tanie Notebooki i elektronika hurtownia

Exact Solution Electronics Transakcje w handlu hurtowym i detalicznym, w naszym sklepie internetowym i www.exactsolutions.pl

Absolutnie najprostszy sposób, aby tworzyć kopie zapasowe plików przechowywanych na komputerze z email
Jeśli masz małą liczbę plików do tworzenia kopii zapasowych, szybki i prosty sposób na tworzenie kopii zapasowych jest aby wysłać wiadomość e-mail do siebie z plików jako załączników. Twoje dane pozostaną bezpieczne w internecie z twojego usługodawcy, aż trzeba go ponownie. Jeśli twój adres e-mail usługa ma limity na liczbę i rozmiar załączników, użyć tylu e-maili w razie potrzeby. Z biegiem czasu, twój adres e-mail usługa może usunąć stare wiadomości e-mail dotyczące braku aktywności, więc być świadomym ich polityki.

Tworzenie kopii zapasowych plików na płytach DVD lub CD
Solidny, szybki, łatwy i tani sposób tworzyć kopie zapasowe plików przechowywanych na komputerze jest aby je skopiować na płytę CD lub DVD. Większość komputerów PC, jak i Apple, to nośnik CD/DVD, a także nagrywanie plików na dysku jest to szybkie i łatwe tworzenie kopii zapasowych strategia. Po włożeniu nowego dysku twardego, program Internet Explorer przeprowadzi otwarte zapisywalny dysk CD w folderze Mój komputer, dzięki czemu można zaznaczyć i skopiować pliki do nowego folderu. Aby zakończyć proces tworzenia kopii zapasowych, kliknij ikonę napędu CD D:, a następnie kliknij przycisk “Zapisz te pliki na dysku CD”. Gdy komputer jest zajęty tworzenie kopii zapasowych plików, nie będziesz chcieć użyć go do innych prac.

Każda płyta CD-R posiada tylko 700 megabajtów, a DVD będą gospodarzami 8 gigabajtów danych, około 2000 utworów, dzięki czemu użytkownik może potrzebować więcej niż jednego komputera dla kopii zapasowej. Oczywiście są wady tworzenia kopii na dysku. Płyty CD i DVD mają ograniczoną trwałość. Pojemność na dysku jest dużo mniejszy niż extermal twardy i procesu tworzenia kopii zapasowych, jest powolna. Za każdym razem należy wykonać kopię zapasową danych komputera, będziesz wymagał nowych dysków. Możesz chcieć utrzymywać komputer backups w miejscu lokalizacji dla dodatkowej ochrony.

Tworzyć kopie zapasowe plików przechowywanych na komputerze na dysku flash USB
Wypasiony radar dyski flash wtyczkę do portu USB, aby tworzyć kopie zapasowe plików przechowywanych na komputerze. Jeśli masz średniej wielkości zbioru plików, napęd flash wyposażony jest w poręczny. Jest mały, przenośny i bardzo tanie i łatwe do wykorzystania do tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych pliki później. Dyski flash są urządzenia wielozadaniowe, często używane do przenoszenia danych z komputera do komputera. SanDisk to znana marka dla Windows PC lub Apple.

Tworzyć kopie zapasowe plików przechowywanych na komputerze Online w chmurze
Online przechowywanie danych witryny oferują szybkie i łatwe tworzenie kopii zapasowych komputera w obłoku. Będą one chronić dane bezpieczne i dostępne, serwisach jak MozyHome, MyPCBackup i Dropbox. Jest to cloud computing w najlepszym wydaniu. Usługi tego typu oferują 2 gigabajtów danych za darmo, prawdopodobnie jednak potrzebują więcej. Mozy oferuje miesięczny plan z nieograniczoną przechowywanie danych $5. Umożliwia tworzenie kopii zapasowych i przywracanie plików przechowywanych na komputerze za pomocą oprogramowania, a do niego dostęp z przeglądarki. Online przechowywanie danych zapewnia bezpieczne witryny off-miejsce. Dodatkowo, backup danych plany są skalowalne, jak twoje dane musi wzrosnąć.

Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych Apple komputer
Apple Mac dostarczany jest wraz z kopią zapasową programu o nazwie Time Machine, oraz komputery z Windows Backup. Włóż pusty dysk do napędu CD/DVD i oprogramowanie wyskoczy do życia. Te aplikacje do tworzenia kopii zapasowych, współpracuje z większością typowych urządzeń, podobnie jak NAS, dyski flash, dyski zewnętrzne.

Zewnętrzne dyski twarde na wzmocnionym silnikiem Backup
Kopie zapasowe plików przechowywanych na komputerze na zewnętrzny dysk twardy, który jest podłączany przez port USB. Marek dla Apple i Windows PC zawiera LaCie i Seagate. Pochodzą one z łatwym w obsłudze oprogramowaniem do kopiowania plików. Lub, możesz użyć dowolnego innego oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych, takie jak Apple Time Machine, lub Windows Backup. Możesz skorzystać z zewnętrznego napędu z jednego terabajta pamięci za mniej niż 100 USD. Jeden terabajt to 1000 gigabajty, więcej niż zadowalającą file backup storage dla większości użytkowników.

Network Attached Storage (NAS) na komputerze kopie zapasowe
Dla wysokowydajnego komputera backups, spójrz na nas urządzenia, czyli Network Attached Storage. Często wykorzystywane przez firmy, NAS jest niezależne zewnętrzne podłączane do komputerów za pośrednictwem sieci biurowej lub twojej sieci Wi-Fi w domu. A NAS pole wyboru zostanie automatycznie powrót.
Ten artykuł pierwotnie w języku angielskim pochodzi z www.surfersam.com

cheapest electronics, cell phones, tablets, cheap macbooki, cheap computers and cheap laptops

Exact Solution Electronics Transakcje w handlu hurtowym i detalicznym, w naszym sklepie internetowym i www.exactsolutions.pl

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Oto twój prezent

Zdobądz smart zegarek iFit za darmo!
Oszczędź 50zł, Oto twój kupon save50pln
Darmowa dostawa