Samsung Galaxy S9: 6 pobudki it rocks!

Samsung Galaxy S9: 6 pobudki it rocks!

Najnowszy Samsung Galaxy S9 jest na ciebie mieć na Exact Solution Electronics (laptopie Hurtownia). Sprawdź naszą szybki podgląd z 6 przyczyn w galaktyce ostatnie powtórzenia na Twoje pieniądze.

1. Na Android Oreo

To szybciej, szybciej i bardziej wymagający niż kiedykolwiek. Nowy Android system operacyjny ups biegłości w różnych sposobów, umożliwiając użytkownikowi outspread ich app i rozwinięcia bardziej profesjonalnie.

2. Podwójna kryza obiektyw kamery

z telefonu komórkowego w kategorii-pokazujący podwójną preselekcją przysłony obiektywu dostosowuje jak ludzkie oko. Jest on w stanie w nieunikniony sposób przełączać się pomiędzy kilkoma warunkami oświetleniowymi z łatwością, sprawiając, że Twoje zdjęcia wyglądają superior czy to jasny lub ciemny, w dzień i w nocy.

 

 

3. F1.5 przysłona

aparatu (nie masz dosyć tej kamery) przysłona F1.5 style jest w stanie dostarczyć światła na słabo oświetlonych warunkach. W tym słabym świetle aparat zapewnia żywe zdjęcia nocne. Powszechne przysłony pozwala na więcej światła. Sprawdź tę dostępną preselekcją przysłony skali przewodnika.
Szerzej otworzyć przysłonę =więcej światła!

4. Screen-podzia

∏u S9 umożliwia proste udostępnianie zdjęć i filmów, które zostały wprowadzone przez synchronizację telefonów za pośrednictwem twojego konta Samsung.

5. Dolby Atmos dźwięku, alfaketoglutaran kreatyny-dostrojone głośniki

słychać dzięki kartom czystosc wdzięczność czysty dźwięk z głośników stereo. Dodatkowo system Dolby Atmos przynosi ironiczny i żywy dźwięk, dając ci kinowe wrażenia odsłuchowe.

6. Infinity Display

Exact Solution Electronics zajmuje się jako hurtownia w Warszawie, Polska w najlepszym wydaniu, a także zapewni Ci najlepsze urządzenia elektroniczne, laptopy, odnowione, laptopy, używane i tanie laptopy jak również. Twój wybór jest dla nas priorytetem. Wyciskać pieniądze cenny i przyniosą najlepsze w tańszych cenach.

  • Bezpłatna dostawa w Polsce
  • Bezpłatna wymiana

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Oto twój prezent

Zdobądz smart zegarek iFit za darmo!
Oszczędź 50zł, Oto twój kupon save50pln
Darmowa dostawa