Mysz Logitech Anywhere MX

Mysz Logitech Anywhere MX

$ 27,23

Availability: 5 w magazynie
Porównaj
  • Opis

Opis

Mysz Logitech Anywhere MX

Logitech Anywhere MX

Możesz pracować wszędzie. Kiedy korzystasz z Logitech Anywhere Mouse MX wyposażonej w Logitech Darkfield Laser Tracking zyskujesz moc i precyzję, które pozwolą ci zatriumfować nad takimi powierzchniami jak szkło, gdzie zawodzą optyczne i standardowe, laserowe myszy.

Darkfield Laser Tracking

Maksymalna precyzja ruchów kursora jest zapewniona praktycznie na każdej powierzchni – nawet na szkle (o grubości co najmniej 4 mm), na którym myszy optyczne i standardowe myszy laserowe nie działają.

Odbiornik Logitech Unifying

Miniaturowy odbiornik może być stale podłączony do komputera przenośnego. Można też łatwo dodać zgodną bezprzewodową mysz lub klawiaturę bez podłączania wielu odbiorników USB.

Zwarta, ergonomiczna konstrukcja

Zwarta, ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę podczas korzystania z komputera przenośnego zarówno w domu, jak i w pracy lub w drodze. Wygodna mysz to komfortowa praca.

Błyskawiczne przewijanie

Wystarczy jeden obrót kółka, aby błyskawicznie przewijać dokumenty i strony internetowe. Opcja precyzyjnego przewijania umożliwia precyzyjne nawigowanie po listach, slajdach i obrazach.

Zintegrowane przyciski obsługiwane kciukiem

Większa kontrola jest w zasięgu ręki. Szybko przechodź wstecz i do przodu w przeglądarce internetowej oraz przełączaj się między aplikacjami.

Zaawansowana technologia łączności bezprzewodowej 2,4 GHz firmy Logitech

Korzystaj z niezawodności porównywalnej do rozwiązań przewodowych, ale bez kabli. Transmisja danych jest szybka oraz praktycznie bez opóźn

Szybki zakup
Czekaj! Czemu odchodzisz bez zakupu? Zostaw swoją opinie.

Twoja opinia pomoże nam w ulepszeniu naszej oferty

Produkt jest niedostępnyCena jest za wysokaCena jest za niskaPotrzebuję więcej informacji