Zestaw Logitech MK560 klawiatura + mysz

-14%

Zestaw Logitech MK560 klawiatura + mysz

140,00 119,99 (Cena zawiera podatek VAT)
Darmowa dostawa

Zdobądź swój prezent

Availability: 3 w magazynie
Porównaj
  • Opis

Opis

Zestaw Logitech MK560 klawiatura + mysz

Wspaniała mysz….

Przyciski dodatkowe Chcesz szybko przełączać programy? A może błyskawicznie przechodzić pomiędzy stronami internetowymi? Dzięki przyciskowi przełączania aplikacji oraz przyciskom Dalej/Wstecz zaoszczędzisz czas.

Profilowana konstrukcja dopasowana do prawej dłoni Wyprofilowany kształt dopasowany do prawej dłoni zapewnia naturalne ułożenie dłoni w wygodnej pozycji, a dostosowywane przyciski znajdują się w zasięgu palców.

Błyskawiczne przewijanie Wystarczy jeden obrót, aby błyskawicznie przewijać dokumenty i strony internetowe. Opcja precyzyjnego przewijania umożliwia dokładne poruszanie się po listach, slajdach i obrazach.

Wspaniała klawiatura…

Pełen komfort Falowane klawisze i wyściełana podpórka pod nadgarstki sprawiają, że masz wrażenie, jakby ta klawiatura została zrobiona specjalnie dla Ciebie. Falowane klawisze z miękko zaokrąglonymi krawędziami wymuszają prawidłowe ułożenie palców i ułatwiają poruszanie się palców między klawiszami, co zapewnia wygodną pracę przez wiele godzin.

Wyściełana podpórka nadgarstka Rozluźnij dłonie — wyściełana podpórka pod nadgarstki jest o wiele wygodniejsza niż twardy plastik.

Wygodna konstrukcja i większy skok klawiszy Wygodny układ i wysoki skok klawiszy poprawia ogólny komfort pisania.

Odbiornik Logitech® Unifying

Ten bezprzewodowy odbiornik jest tak mały, że może zostać w notebooku — nie trzeba go odłączać w podróży. Możesz też łatwo dodać kompatybilną klawiaturę lub mysz. Jeden odbiornik- cały zestaw jest podłączony.

Oto twój prezent

Zdobądz smart zegarek iFit za darmo!
Oszczędź 50zł, Oto twój kupon save50pln
Darmowa dostawa