Etui na komputer lub tablet

Etui na komputer lub tablet

Nowoczesne sprzęty codziennego użytku takie jak telefon, tablet czy komputer to urządzenia bardzo kosztowne, ale też delikatne. Aby ich działanie było długotrwałe i sprawne, musimy więc zadbać o ich odpowiednią ochronę. Sprzęty takie jak laptop lub tablet często zabieramy ze sobą do pracy, do pociągu, autobusu, czy nawet do parku. Dzięki nim możemy pracować z niemal każdego miejsca na świecie, ale aby było to możliwe, muszą działać sprawnie. Zabezpieczenie sprzętu na czas transportu jest więc niezwykle ważne. 

Etui na komputer lub tablet?

Wybierając pokrowiec czy etui na laptopa, musimy przede wszystkim dobrać jego wielkość do rozmiaru sprzętu. Kolejnym kryterium jest materiał pokrowca, jego wytrzymałość, a także estetyka. Chcąc znaleźć ekonomiczne rozwiązanie, możemy przejrzeć oferty uniwersalnych etui nadających się do laptopów różnych marek o danej wielkości. Jeżeli jednak zależy nam na skutecznej i pewnej ochronie urządzenia, zdecydowanie lepiej jest postawić na etui dedykowane danemu modelowi. Zastanawiając się więc jakie etui na Macbooka wybrać, warto zapoznać się z bogatą ofertą profesjonalnych etui w sklepie exactsolutions.pl, gdzie znajdziemy nie tylko eleganckie i stylowe pokrowce, ale też mnóstwo kolorowych, mniej formalnych modeli.

Najlepsze etui na tablety

Tablet, jako urządzenie mobilne, o rozmiarze gdzieś pomiędzy małym notebookiem a większym smarfonem ma nieco inne wymagania. Na przykład pod względem ochrony od wspomnianych urządzeń.  Najlepsze etui na tablety to takie, które idealnie dopasowane jest do rozmiarów. Jak i też modelu tabletu, a także oferuje coś więcej niż tylko ochronę urządzenia.

Wśród dostępnych etui na tablety znajdziemy pokrowce w wersji książkowej. Takie pokrywające zarówno plecy, jak i front tabletu. Równocześnie pozwala na łatwe korzystanie z urządzenia bez konieczności zdejmowania etui. Możemy też wyposażyć się w pokrowiec z zamkiem błyskawicznym. Jednak w tej wersji, aby skorzystać z tabletu, musimy go wyciągnąć z pokrowca. Co z kolei sprawia, że w tym czasie urządzenie pozbawione jest ochrony na przykład na wypadek wyślizgnięcia się z rąk.

Jaki pokrowiec na iPada?

Aby skutecznie zabezpieczyć kosztowne urządzenia takie jak chociażby iPad marki Apple, musimy więc starannie przeanalizować dostępne etui i wybrać takie, które zagwarantuje ochronę w różnych sytuacjach. Przykładem takiego pokrowca jest etui marki Nillkin Bumper Leather Case, dedykowane do iPada Pro 12.9. Niemal pancerne etui posiada wygodny uchwyt na Apple Pencil Wzmocnione narożniki chroniące sprzęt podczas upadku, antypoślizgową powierzchnię. Także funkcję ustawienia urządzenia pod różnymi kątami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Add address

Polska