Jaki MacBook najlepszy w 2020, czyli co kupić w przystępnej cenie?

Jaki MacBook najlepszy w 2020, czyli co kupić w przystępnej cenie?

Jak wiadomo, urządzenia Apple stały się kwintesencją pożądania, dobrego gustu oraz wyznacznikiem wysokiej jakości. Wiemy, że iPhone czy też MacBook  to urządzenia, które każdy chciałby posiadać. Niestety za wysoką jakością idzie niestety równie wysoka cena. Czy aby na pewno? Sprawdźmy, jakiego MacBooka wybrać w 2020 roku.

Ranking MacBook 2020

W celu ułatwienia zakupu stworzyliśmy niewielki ranking MacBooków, który powinien ułatwić dokonanie dobrego wyboru.

1.      MacBook Pro 13

Jest to urządzenie niezwykle funkcjonale, a zarazem praktyczne. Znalazło się na pierwszym miejscu rankingu ze względu na swoją cenę względem jakości. MacBook pro 13 możemy zakupić już za niecałe 7000zł. We wnętrzu tego małego laptopa znajduje się szereg nowoczesnych rozwiązań usprawniających pracę, jak również i rozrywkę. Ten model Maca posiada procesor Intela i5-8279U Quad-Core 2.4GHz wspieranego przez 8GB pamięci RAM, a także 512GB pamięci znajdującej się na dysku SSD. Ekran Retina, jak również i podświetlana klawiatura ułatwiają pisanie i czytanie nawet w całkowitej ciemności. Nie można również zapomnieć o wydłużonym czasie pracy do 10h ciągłej intensywnej pracy.

macbook 20202.      MacBook Pro 15

Warto zastanowić się nad zakupem tego modelu z rocznika 2015. Można go nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie 5900zł. Pomimo swojego wieku laptop wart jest uwagi ze względu na potężne parametry. Wyposażony jest w matrycę 15’ Retina, a także dodatkową kartę grafiki Radeon R9 M370X z dwoma GB pamięci. Taka kompozycja daje nieziemskie wrażenia wizualne. Oferuje również mnóstwo radości podczas grania w gry. Co więcej, MacBook Pro 15 wyposażony został w super wydajny procesor Intel i7-4870HQ Quad-core 2.5GHz z podbiciem taktowania do 3.7GHz. Procesor posiada 6MB L3 Cache, dzięki czemu jeszcze szybciej obsługuje wątki.

3.      MacBook Air 13

Na trzeciej pozycji uplasował się MacBook Air 13 z 2019 roku. Laptop idealny do pracy biurowej. Niewielkie gabaryty, długa praca na baterii oraz start za pomocą odcisku palca sprawiają, że praca na takim sprzęcie to czysta przyjemność. Równie atrakcyjna jest także cena, która wynosi około 4700zł. Laptop wyposażono w procesor 8 generacji Intel i5-8210y o taktowaniu 1.6GHz oraz pamięć RAM 8GB. Nie zabrakło oczywiście szybkiego dysku SSD, niestety w tym modelu tylko 128GB.MacBookAir 13 to doskonały kompan podróży, a także prezentacji i przemówień. Jest na tyle wydajny, iż śmiało możemy na nim wykonywać wszystkie swoje obowiązki.

Pamiętajmy, że najlepszy MacBook 2020 to ten, który sprosta wszystkim naszym wymaganiom. Niezależnie jednak, jaki model wybierzemy, będzie on nam służył przez długie lata swoją niezawodnością i solidnością wykonania.


Add address

Polska