Laptop do pracy

Czy warto kupić poleasingowy laptop do pracy

Laptop do pracy

Laptop do pracy – więc jakie? Wiele branż wymaga umiejętności pracy przy komputerze, z tego względu wyposażenie biura w laptop czy też komputer stacjonarny to aktualnie must have. Nie ma również wątpliwości, że stanowisko pracy musi być zaopatrzone w sprzęt najwyższej jakości i wydajności. Niestety takie komputery są bardzo drogie i nie zawsze placówkę stać za nakup kilkunastu jednostek. Z pomocą przychodzą jednak poleasingowe laptopy przystosowane do pracy biurowej i nie tylko. Takie jednostki wyposażone są w wydajne procesory oraz pojemne dyski, a także oryginalne systemy operacyjne. Najważniejsze jest jednak to, że poleasingowy laptop do pracy biurowej, to znacznie niższy wydatek w porównaniu do zakupu nowej jednostki.

Czy warto kupić poleasingowy laptop do pracy?

Jak już wspomniano, główną zaletą zakupu poleasingowego laptopa jest jego niska cena. Ponadto tego typu jednostki są dokładnie sprawdzane, formatowane oraz aktualizowane. Tylko po to, aby komputer działał niezawodnie przez bardzo długi czas. Jest to niezwykle ważny aspekt podczas zakupu używanego laptopa. Otrzymujemy w takim wypadku sprzęt pokroju nowego komputera ze sklepu. Co więcej, wybierając tego typu rozwiązanie mamy możliwość nabyć na przykład MacBook’a na niezwykle korzystnych warunkach.

Czym się sugerować?

Jeżeli planujemy zakup laptopa do pracy, nie musimy wcale szukać demona szybkości. Posiadającego potężną kartą grafiki i olbrzymią ilością pamięci RAM. Jeżeli ma to być praca biurowa, wystarczy jedynie czterordzeniowy procesor oraz 8 GB pamięci ram. Dobrze, gdy laptop będzie wyposażony w dysk SSD. Aktualnie system Windows praktycznie wymaga tego typu dysków dla spójnego i stabilnego funkcjonowania.  Takie zestawienie zapewni ciągłą i szybką pracę podstawowych programów takich jak Office, czy też przeglądarka internetowa.

Dla bardziej wymagających osób zaleca się zestaw zaawansowany. Będzie on posiadał procesor i7 minimum 8 generacji, a także 16GB pamięci RAM oraz dedykowaną kartę grafiki taką jak Radeon czy też Nvidia. Taka specyfikacja gwarantuję szybkie funkcjonowanie nawet programów graficznych, a to w niektórych zawodach jest niezwykle ważne.

Jaki byśmy jednak nie wybrali laptop poleasingowy, otrzymujemy rok gwarancji, co dodatkowo jest niezaprzeczalną korzyścią potwierdzającą dobrze podjętą decyzję! Markowy laptop na przykład firmy Apple, w atrakcyjnej cenie oraz posiadający gwarancję okazuje się być doskonałym wyborem dla niejednej firmy czy też osoby indywidualnej.

Sprawdź naszą aktualną ofertę koputerów powystawowych oraz poleasingowych.


Add address

Polska