Tani MacBook do pracy

Tani MacBook do pracy

Jak każdy, wie produkty marki Apple nie należą do najtańszych. Wyższa cena niesie jednak za sobą wysoką jakość wykonania oraz niezawodne oprogramowanie doceniane na całym świecie. Z tego względu tani MacBook do pracy to niezwykła gratka dla wielu fanów marki, jak również i profesjonalistów ceniących sobie niezawodność i solidność. Sprawdźmy więc, czy tani MacBook do biura to dobry wybór.

Poleasingowy MacBook do pracy

Jeżeli pragniemy posiadać laptop, który będzie bardzo wydajny, powinniśmy celować w MacBooki firmy Apple. Niestety zazwyczaj są to drogie urządzenia. Jak więc je zdobyć? Chcąc zaoszczędzić pieniądze i nabyć wysokiej jakości laptop, warto rozważyć zakup urządzenia poleasingowego. Będącego tak samo wydajne, jak nowe, lecz w znacznie niższej cenie.

Jednym z tańszych modeli są MacBooki Retina 12, posiadające procesor Intel Core m3 1.1GHz, 8 GB pamięci RAM oraz dysk SSD. Co więcej, ten model posiada matrycę Retina, która odzwierciedla 100% sRGB, co gwarantuje wysoką jakość odzwierciedlenia kolorów.

W pracy ważnym aspektem jest również długa praca MacBooka na baterii oraz jego waga. Modle Air mogą poszczycić się dziesięciogodzinną pracą na baterii oraz wagą, która wynosi 0,92kg. Takie parametry sprawiają, że praca w terenie jest prosta oraz bardzo komfortowa. Należy także wspomnieć o grubości urządzenia, a ta wynosi 13,1 mm, a więc komputer można zmieścić do torebki lub niewielkiego plecaka. Poprawia to znacznie mobilność pracowników i nie utrudnia im codziennej pracy.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu poleasingowego laptopa?

Jeżeli już zdecydujemy się na zakup urządzenia z drugiej ręki, powinniśmy się zastanowić, gdzie można nabyć sprawdzony laptop, który nie będzie uszkodzony oraz bardzo wyeksploatowany. Na tym etapie dobrze jest popytać znajomych lub poczytać opinie w Internecie. W ten sposób wytypujemy najlepszego sprzedawcę, który oferuje tylko sprawdzone laptopy poleasingowe MacBook do pracy.

Po wytypowaniu sklepu przechodzimy do wyboru oferty i urządzenia. Na samym początku zweryfikujmy sklep oferujący gwarancję na używane laptopy. Da nam ona większą pewność dobrego wyboru. Każdy laptop trzeba jednak dokładnie sprawdzić. Poszukać, czy nie ma uszkodzeń mechanicznych oraz czy system działa szybko i nie posiada błędów. Warto również zbadać wydajność baterii, która poprzez wieloletnie użytkowanie może być już słaba, choć to nie reguła.

Jeżeli wszystko się zgadza i jesteśmy pewni wyboru, to bez wahania możemy dokonać zakupu używanego MacBooka w bardzo atrakcyjnej cenie.


Add address

Polska