Apple Bluetooth Magic Mouse ( A1296 )

Apple Bluetooth Magic Mouse ( A1296 )

199,99

Dostępność: 6 w magazynie
Add to Wishlist
Porównać
Darmowa dostawa
Możesz zwrócić towar w ciągu 14dni
+48 608 694 244
Faktura VAT 23%
  • Opis
  • Dodatkowe informacje
  • Opinie (0)
  • Najczesciej zadawane pytania

Opis

Urządzenie wygląda jak nowe, może mieć jedną lub dwie drobne niedoskonałości, które są prawie niezauważalne dla ludzkiego oka. To urządzenie jest w pełni przetestowane i w pełni funkcjonalne, zupełnie jak nowe.

Przedstawiamy Magic Mouse. Pierwszą mysz Multi-Touch na świecie.

Stworzyliśmy lepszą mysz

Wszystko zaczęło się od telefonu iPhone. Potem był iPod touch. Wreszcie MacBook Pro. Intuicyjna, inteligentna i dynamiczna technologia Multi-Touch otworzyła drogę do znacznie wygodniejszej pracy z urządzeniami przenośnymi — za pomocą gestów. Następny milowy krok w przyszłość, to wprowadzenie gestów do obsługi komputerów stacjonarnych. Czyli mysz, jakiej jeszcze nie było: Magic Mouse, pierwsza mysz z technologią Multi-Touch na świecie. Znajdziesz ją w standardowym wyposażeniu każdego nowego komputera iMac, ale możesz także dokupić do dowolnego komputera Mac z interfejsem Bluetooth.

Idealnie gładka powierzchnia Multi-Touch

Minimalistyczny design, idealnie gładka górna powierzchnia, smukły, opływowy kształt — Magic Mouse dostarcza zupełnie nowych wrażeń podczas pracy z komputerem Mac. Autentycznie zadziwia nieskazitelnym wyglądem i brakiem przycisków, a gdy tylko jej dotkniesz, od razu poczujesz, jak dobrze leży w dłoni. Ale wszystko ułoży się w jedną całość dopiero wtedy, gdy zaczniesz jej używać.

Górna powierzchnia reaguje na gesty Multi-Touch, a cała mysz jest przyciskiem. Możesz więc przewijać w dowolnym kierunku jednym palcem, wertować strony WWW i zdjęcia — dwoma palcami, klikać pojedynczo i dwukrotnie w dowolnym miejscu. We wnętrzu Magic Mouse znajduje się procesor, który rozpoznaje, co chcesz zrobić. A to oznacza, że Twoja mysz nie pomyli gestu przewijania z gestem machnięcia, który wykonujesz by przejść na inną stronę. Wyczuje nawet, że spoczywa na niej Twoja ręka.

Laserowy układ śledzący

W myszy Magic Mouse wykorzystano zaawansowany laserowy układ śledzący, znacznie czulszy niż tradycyjne układy optyczne. A to znaczy, że Twoja mysz może być używana na szerszej gamie powierzchni. Będzie działać równie precyzyjnie na stoliku Twojej ulubionej kawiarni, jak na biurku w domu — bez podkładki.

Bezprzewodowa

Magic Mouse łączy się bezprzewodowo z komputerem Mac przez Bluetooth, bez kabla i bez dodatkowego odbiornika. Wystarczy skojarzyć Magic Mouse z komputerem Mac obsługującym Bluetooth, by cieszyć się swobodą i niezawodnością połączenia na odległość nawet 10 metrów. Gdy razem z Magic Mouse używasz klawiatury bezprzewodowej Apple, Twoje środowisko pracy jest wolne od uciążliwych kabli.

A ponieważ Magic Mouse jest bezprzewodowa, nie ogranicza jej powierzchnia biurka. Wygodny wyłącznik zasilania pomaga zaoszczędzić energię baterii, gdy Magic Mouse spoczywa nieużywana w torbie. Lecz nawet gdy jest włączona, Magic Mouse oszczędnie gospodaruje energią, automatycznie wykrywając okresy bezczynności.

Wykonuj proste gesty, jeden po drugim

Technologia Multi-Touch, znana już z urządzeń iPhone i iPod touch, to przełomowa metoda interakcji z każdą cyfrową treścią. Magic Mouse z powierzchnią Multi-Touch wprowadza te same możliwości do świata komputerów Mac. Wykonywanie gestów jest jak dotykanie elementów widocznych na monitorze. Na przykład wertowanie stron w Safari przypomina przeglądanie czasopisma. Przewijanie także jest niezwykłe: podobnie jak iPhone i iPod touch, Magic Mouse odczytuje dynamikę Twojego gestu i uzależnia od niej szybkość przewijania.

Kliknij

Magic Mouse to zaawansowana mysz działająca na zasadzie „wskaż i kliknij”. Możesz pojedynczo i dwukrotnie klikać w dowolnych miejscach powierzchni Multi-Touch.

Dwa przyciski

Gdy włączysz odpowiednią funkcję w Preferencjach systemowych, Magic Mouse działa jak mysz dwuprzyciskowa. Użytkownicy leworęczni mogą zamienić wirtualne przyciski miejscami.

Przewijanie 360°

Przeciągaj jednym palcem po powierzchni Multi-Touch, aby przewijać i panoramować stronę w dowolnym kierunku.

Powiększenie ekranu

Przytrzymaj klawisz Control na klawiaturze i przesuń palcem po myszy Magic Mouse, aby powiększyć elementy na ekranie.

Machnięcie dwoma palcami

Wykonaj gest machnięcia dwoma palcami w lewo lub w prawo po powierzchni Multi-Touch, aby przechodzić do poprzedniej lub następnej strony w Safari bądź przeglądać zdjęcia w iPhoto.

Dostosuj ją do siebie

Chcesz jej używać tylko do przewijania, ale nie chcesz, by reagowała na machnięcia? A może wolisz dwa przyciski zamiast jednego? W każdym przypadku Magic Mouse działa tak, jak sobie zażyczysz. Wystarczy przejść do panelu preferencji Magic Mouse w Preferencjach systemowych i włączyć lub wyłączyć odpowiednie funkcje.

Mysz Magic Mouse jest „oburęczna” i wygodnie leży zarówno w lewej, jak i prawej dłoni. Osoby leworęczne mogą bez problemu zamienić miejscami lewy i prawy przycisk za pośrednictwem Preferencji systemowych.

Wymagania systemowe

  • Komputer Mac z interfejsem Bluetooth
  • Mac OS X 10.5.8 lub nowsza wersja z uaktualnieniem Wireless Mouse Software Update 1.0
  • Klawiatura i inna mysz do wstępnej konfiguracji

Produkt powystawowy, w opakowaniu zastępczym bez kabla USB.

Apple Bluetooth Magic Mouse

Apple Bluetooth Magic Mouse

Apple Bluetooth Magic Mouse

Dodatkowe informacje

Stan

Powystawowy

Marka

Apple

Sensor

laserowy

Interfejs

Bluetooth

Kolor

biały

Kod producenta

a1296

Model

a1296

Brand

Apple

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o “Apple Bluetooth Magic Mouse ( A1296 )”

Add address