Apple Magic Trackpad model MC380 / A1339

-6%
Black Weekend

Apple Magic Trackpad model MC380 / A1339

240,00 225,00

Dostępność: 119 w magazynie
Add to Wishlist
PORÓWNAJ
Darmowa dostawa
Możesz zwrócić towar w ciągu 14dni
+48 608 694 244
Faktura VAT 23%
  • Opis
  • Dodatkowe informacje
  • Opinie (0)
  • Najczesciej zadawane pytania

Opis

Dlaczego tylko notebooki mają mieć gest?

Użytkownicy komputerów stacjonarnych. nadszedł Wasz czas. Nowy Magic Trackpad to pierwszy gładzik Multi-Touch zaprojektowany do pracy z komputerami stacjonarnymi Mac. Zastosowano w nim tę samą technologię Multi-Touch. którą tak upodobali sobie użytkownicy notebooków MacBook Pro. I obsługuje kompletny zestaw gestów. oferując zupełnie nowy sposób sterowania komputerem oraz interakcji z elementami na ekranie. Przechodzenie między stronami internetowymi przypomina teraz przerzucanie kartek książki lub czasopisma. a przewijanie dynamiczne jest naturalniejsze. Magic Trackpad łączy się z komputerem Mac przez bezprzewodowy interfejs Bluetooth. I możesz go używać zamiast myszy lub razem z myszą. na dowolnym komputerze Mac — nawet na notebooku.

Największy gładzik Multi-Touch ze wszystkich.

Magic Trackpad działa tak samo. jak gładzik komputera MacBook Pro — tyle. że jest większy. Jego szklana powierzchnia jest równie przyjemna w dotyku i odporna na zużycie. Ale jednocześnie aż 80 procent większa — jest to bowiem największy gładzik Multi-Touch stworzony jak dotąd przez Apple. Oferuje Twoim palcom jeszcze więcej swobody i jeszcze więcej miejsca na przewijanie. machanie. szczypanie i obracanie. A ponieważ cała jego powierzchnia jest przyciskiem do klikania. możesz z powodzeniem używać gładzika zamiast myszy.

Idealnie dopasowany.

Obudowa gładzika Magic Trackpad jest wykonana z aluminium i kształtem oraz rozmiarem idealnie dopasowana do bezprzewodowej klawiatury Apple. Urządzenia ustawione obok siebie są nachylone pod tym samym kątem i mają tę samą wysokość. Możesz jednym ruchem przechodzić od pisania do wykonywania gestów albo jednocześnie pisać i używać gładzika. Perfekcyjne rozwiązanie. prawda?

Zero kabli. zero kłopotów.

Magic Trackpad komunikuje się z komputerem przez bezprzewodowy interfejs Bluetooth. a zatem nie musisz „walczyć” z uciążliwym kablem. który dyktuje Ci rozmieszczenie przedmiotów na biurku. Wystarczy skojarzyć Magic Trackpad z komputerem Mac obsługującym Bluetooth. by cieszyć się swobodą i niezawodnością połączenia na odległość nawet 10 metrów. Magic Trackpad wykrywa okresy braku aktywności i jest wyposażony w wyłącznik zasilania. Oba te rozwiązania pozwalają zaoszczędzić energię baterii. która dzięki temu wystarcza na kilka miesięcy swobodnej pracy.

Dotknij swoich aplikacji.

Cała powierzchnia gładzika Magic Trackpad jest jednym dużym przyciskiem. a zatem można kliknąć go w dowolnym miejscu. Magic Trackpad obsługuje także komplet gestów. w tym przewijanie dwoma palcami. szczypanie w celu powiększenia. obracanie opuszkami palców. machanie trzema palcami. aktywowanie Exposé i przełączenia między aplikacjami za pomocą czterech palców.

Twój gładzik. Twoje reguły.

Mimo że Magic Trackpad reaguje na wiele różnych gestów. może się okazać. że niektórych z nich nie chcesz używać. Bez obaw. Wystarczy przejść do panelu Magic Trackpad w Preferencjach systemowych i aktywować tylko te gesty. które chcesz.

W zestawie brak baterii, opakowanie zastępcze.

Dodatkowe informacje

Stan

Powystawowy

Marka

Apple

Sensor

inny

Interfejs

Bluetooth

Kolor

srebrny

Kod producenta

MC380 / A1339

Model

Apple Magic Trackpad – model MC380 / A1339

Brand

Apple

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Apple Magic Trackpad model MC380 / A1339”

Ostatnio oglądane

Add address

    Dowiedz się pierwszy o promocjach