Mysz Laserowa Apple Magic Mouse 1 A1296

Outlet

Mysz Laserowa Apple Magic Mouse 1 A1296

189,99

 • Używana
 • Marka: Apple
 • Sensor: laserowy
 • Rozdzielczość myszy: 1300 dpi
 • Interfejs: Bluetooth
 • Kolor: biały
 • Kod producenta: A1296
 • Model: 1
Dostępność: 36 w magazynie
Add to Wishlist
PORÓWNAJ
Darmowa dostawa
Możesz zwrócić towar w ciągu 14dni
+48 608 694 244
Faktura VAT 23%
 • Opis
 • Dodatkowe informacje
 • Opinie (0)
 • Najczesciej zadawane pytania

Opis

Mysz Laserowa Apple Magic Mouse 1 (używana)

Mysz Laserowa Apple Magic Mouse 1 A1296

Stworzyliśmy lepszą mysz

Wszystko zaczęło się od telefonu iPhone. Potem był iPod touch. Wreszcie MacBook Pro. Intuicyjna, inteligentna i dynamiczna technologia Multi-Touch otworzyła drogę do znacznie wygodniejszej pracy z urządzeniami przenośnymi — za pomocą gestów. Następny milowy krok w przyszłość, to wprowadzenie gestów do obsługi komputerów stacjonarnych. Czyli mysz, jakiej jeszcze nie było: Magic Mouse, pierwsza mysz z technologią Multi-Touch na świecie. Znajdziesz ją w standardowym wyposażeniu każdego nowego komputera iMac, ale możesz także dokupić do dowolnego komputera Mac z interfejsem Bluetooth.

Idealnie gładka powierzchnia Multi-Touch

Minimalistyczny design, idealnie gładka górna powierzchnia, smukły, opływowy kształt — Magic Mouse dostarcza zupełnie nowych wrażeń podczas pracy z komputerem Mac. Autentycznie zadziwia nieskazitelnym wyglądem i brakiem przycisków, a gdy tylko jej dotkniesz, od razu poczujesz, jak dobrze leży w dłoni. Ale wszystko ułoży się w jedną całość dopiero wtedy, gdy zaczniesz jej używać.

Górna powierzchnia reaguje na gesty Multi-Touch, a cała mysz jest przyciskiem. Możesz więc przewijać w dowolnym kierunku jednym palcem, wertować strony WWW i zdjęcia — dwoma palcami, klikać pojedynczo i dwukrotnie w dowolnym miejscu. We wnętrzu Magic Mouse znajduje się procesor, który rozpoznaje, co chcesz zrobić. A to oznacza, że Twoja mysz nie pomyli gestu przewijania z gestem machnięcia, który wykonujesz by przejść na inną stronę. Wyczuje nawet, że spoczywa na niej Twoja ręka.

Laserowy układ śledzący

W myszy Magic Mouse wykorzystano zaawansowany laserowy układ śledzący, znacznie czulszy niż tradycyjne układy optyczne. A to znaczy, że Twoja mysz może być używana na szerszej gamie powierzchni. Będzie działać równie precyzyjnie na stoliku Twojej ulubionej kawiarni, jak na biurku w domu — bez podkładki.

Bezprzewodowa

Magic Mouse łączy się bezprzewodowo z komputerem Mac przez Bluetooth, bez kabla i bez dodatkowego odbiornika. Wystarczy skojarzyć Magic Mouse z komputerem Mac obsługującym Bluetooth, by cieszyć się swobodą i niezawodnością połączenia na odległość nawet 10 metrów. Gdy razem z Magic Mouse używasz klawiatury bezprzewodowej Apple, Twoje środowisko pracy jest wolne od uciążliwych kabli.

A ponieważ Magic Mouse jest bezprzewodowa, nie ogranicza jej powierzchnia biurka. Wygodny wyłącznik zasilania pomaga zaoszczędzić energię baterii, gdy Magic Mouse spoczywa nieużywana w torbie. Lecz nawet gdy jest włączona, Magic Mouse oszczędnie gospodaruje energią, automatycznie wykrywając okresy bezczynności.

 

Mysz Laserowa Apple Magic Mouse 1 A1296 Kolor biały

Wykonuj proste gesty, jeden po drugim

Technologia Multi-Touch, znana już z urządzeń iPhone i iPod touch, to przełomowa metoda interakcji z każdą cyfrową treścią. Magic Mouse z powierzchnią Multi-Touch wprowadza te same możliwości do świata komputerów Mac. Wykonywanie gestów jest jak dotykanie elementów widocznych na monitorze. Na przykład wertowanie stron w Safari przypomina przeglądanie czasopisma. Przewijanie także jest niezwykłe: podobnie jak iPhone i iPod touch, Magic Mouse odczytuje dynamikę Twojego gestu i uzależnia od niej szybkość przewijania.

Kliknij

Magic Mouse to zaawansowana mysz działająca na zasadzie „wskaż i kliknij”. Możesz pojedynczo i dwukrotnie klikać w dowolnych miejscach powierzchni Multi-Touch.

Mysz Laserowa Apple Magic Mouse 1 A1296 Kod producenta A1296
Mysz Laserowa Apple Magic Mouse 1 A1296 Interfejs Bluetooth

Dwa przyciski

Gdy włączysz odpowiednią funkcję w Preferencjach systemowych, Magic Mouse działa jak mysz dwuprzyciskowa. Użytkownicy leworęczni mogą zamienić wirtualne przyciski miejscami.

Przewijanie 360°

Przeciągaj jednym palcem po powierzchni Multi-Touch, aby przewijać i panoramować stronę w dowolnym kierunku.

Powiększenie ekranu

Przytrzymaj klawisz Control na klawiaturze i przesuń palcem po myszy Magic Mouse, aby powiększyć elementy na ekranie.

Machnięcie dwoma palcami

Wykonaj gest machnięcia dwoma palcami w lewo lub w prawo po powierzchni Multi-Touch, aby przechodzić do poprzedniej lub następnej strony w Safari bądź przeglądać zdjęcia w iPhoto.

Dostosuj ją do siebie

Chcesz jej używać tylko do przewijania, ale nie chcesz, by reagowała na machnięcia? A może wolisz dwa przyciski zamiast jednego? W każdym przypadku Magic Mouse działa tak, jak sobie zażyczysz. Wystarczy przejść do panelu preferencji Magic Mouse w Preferencjach systemowych i włączyć lub wyłączyć odpowiednie funkcje.

Mysz Magic Mouse jest „oburęczna” i wygodnie leży zarówno w lewej, jak i prawej dłoni. Osoby leworęczne mogą bez problemu zamienić miejscami lewy i prawy przycisk za pośrednictwem Preferencji systemowych.

Wymagania systemowe

 • Komputer Mac z interfejsem Bluetooth
 • Mac OS X 10.5.8 lub nowsza wersja z uaktualnieniem Wireless Mouse Software Update 1.0
 • Klawiatura i inna mysz do wstępnej konfiguracji
 • mysz zasilana bateriami – brak w zestawie.

Produkt używany, w opakowaniu zastępczym.

Mysz Laserowa Apple Magic Mouse 1 A1296 Marka Apple
Mysz Laserowa Apple Magic Mouse 1 A1296 Sensor laserowy
Mysz Laserowa Apple Magic Mouse 1 A1296 Rozdzielczość myszy 1300 dpi

Dodatkowe informacje

Stan

Powystawowy

Marka

Apple

Sensor

laserowy

Rozdzielczość myszy

1300

Interfejs

Bluetooth

Kolor

biały

Kod producenta

A1657

Model

2

Brand

Apple

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Mysz Laserowa Apple Magic Mouse 1 A1296”

Ostatnio oglądane

 • You've just added this product to the cart:

  Mysz Laserowa Apple Magic Mouse 1 A1296

  9165643273
  Outlet
  9165643273

  Mysz Laserowa Apple Magic Mouse 1 A1296

  0 out of 5
  • Używana
  • Marka: Apple
  • Sensor: laserowy
  • Rozdzielczość myszy: 1300 dpi
  • Interfejs: Bluetooth
  • Kolor: biały
  • Kod producenta: A1296
  • Model: 1
  189,99 PORÓWNAJ

Add address

  Dowiedz się pierwszy o promocjach