Klawiatura dla gracza

Klawiatura to absolutnie podstawowe wyposażenie każdego gracza. Jaki model wybrać, aby móc grać wygodnie, bez bólu nadgarstków? Która klawiatura zapewnia najlepsze wyniki w poszczególnego rodzaju grach? Przygotowaliśmy przegląd najlepszych klawiatur do gier. Zapoznaj się z nim i wybierz najlepszą dla Ciebie propozycję.

Wybór najlepszej klawiatury dla graczy – oto kilka propozycji dla każdego

Klawiatura to element łączący nas z komputerem. Dobra klawiatura zapewnia komfort oraz zachęca do grania. Przynosi nam doskonałe wyniki w grach on-line, za jej sprawą wygrywamy ważne wyścigi o najwyższe trofea. Jedną z propozycji wartych uwagi jest Niskoprofilowa klawiatura Logitech K360. Dlaczego akurat ona? Ponieważ  jest idealna do gier samochodowych. Dzięki niskim klawiszom mamy szybszą drogę przemieszczania się palców podczas pokonywania zakrętów. Jest to typowa zaleta klawiatur o niskich klawiszach. Jeszcze inna klawiatura godna uwagi to bezprzewodowa Logitech K350. Jest to wzorcowa ergonomicznie propozycja o wyjątkowej, niesymetrycznej budowie. Naszym zdaniem jest to zdecydowanie jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza klawiatura do gier akcji, takich jak Tomb Raider czy God of War.

Kolejna runda walki o miano najlepszej klawiatury do gier

Gracze doskonale to wiedzą: nie ma dobrej klawiatury bez dobrego podświetlenia. IMicro Desert to z jedna najlepszych klawiatur gamerskich pod względem estetyki. Nasz sklep posiada w swojej ofercie wiele modeli klawiatur o wspaniałym wyglądzie, niewiele jednak propozycji jest w stanie mierzyć się z iMicro Desert. Dzięki trzem kolorom podświetlenia klawiszy otrzymujemy niezapomniane doznania estetyczne. To po prostu trzeba zobaczyć na żywo! Dodatkowym udogodnieniem jest 5 w pełni konfigurowalnych klawiszy szybkiego dostępu. Czy ktoś mówił, że wyłonienie zwycięzcy konkursu najlepszej klawiatury dla graczy jest proste? Nie miał racji, w Exact Solutions mamy wiele równorzędnych klawiatur najwyższej klasy.

Najlepsza klawiatura gamerska to również doskonałe narzędzie do pracy biurowej

Warto pamiętać także o tym, że nawet najlepsza klawiatura gamerska jest wciąż w pełni funkcjonalnym narzędziem biurowym o ogromnych możliwościach. Mechaniczna klawiatura Logitech G710 jest wprost idealna do wprowadzania tysięcy linijek tekstu. Wszystko dzięki niedoścignionej ergonomii mechanicznych klawiszy, których renesansu jesteśmy świadkiem od kilku lat. W glorii powracają one na półki sklepowe, oferując bardzo dobrą ergonomię. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych nowych i powystawowych klawiatur dla graczy.

Powrót do blogu