Współpraca B2B

Dokładne rozwiązanie dla firm

Chcesz wyposażyć swoje biuro w sprzęt elektroniczny?

Z przyjemnością pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.

3 kroki do wyposażenia firmy

1. Skontaktuj się z nami

Jeśli szukasz rozwiązań dla małego, średniego lub dużego przedsiębiorstwa, wypełnij formularz i opowiedz nam o swoich potrzebach. Możesz dodać swój plan zakupów jako załącznik.

2. Wybór najlepszego rozwiązania

Skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić ofertę opartą na Twoim zgłoszeniu. Doradzimy najlepsze rozwiązanie i odpowiemy na wszystkie pytania.

3. Oszczędność czasu i pieniędzy

Zrealizujemy zamówienie tak szybko, jak to możliwe i dostarczymy je do wybranej lokalizacji. Po skompletowaniu zamówienia nadal służymy pomocą.


Usługa dostosowana do użytkownika

Najważniejsze jest dla nas indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego zawsze staramy się dobrać ofertę najlepiej dopasowaną do jego potrzeb:

  • odpowiednio konfigurujemy sprzęt
  • sprowadzamy produkty spoza oferty
  • oferujemy dogodne metody płatności
  • umożliwiamy skorzystanie z kredytu kupieckiego lub leasingu

Wieloletnie doświadczenie

Od początku istnienia firmy budujemy długofalowe relacje indywidualne i biznesowe, co jest dla nas wyznacznikiem dobrze prowadzonych działań. Zaufało nam już ponad 100 000 przedsiębiorców.

Profesjonalne porady

Nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu i zapewnią pomoc na każdym etapie procesu zamówienia, a także później. Można się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 .

Indywidualne podejście

Zawsze staramy się dostosować zarówno ofertę, jak i formę płatności do Twoich potrzeb. Oferujemy również indywidualne rozwiązania serwisowe, a w przypadku dłuższej współpracy przydzielamy dedykowanego opiekuna.