O Nas

Exact Solution Electronics sp. z o.o. to firma działająca na rynku światowym w branży elektronicznej. W Polsce jesteśmy obecni od 2017 roku. Oprócz sklepu internetowego, który właśnie odwiedzasz, posiadamy również salon stacjonarny w Warszawie, przy ul. Ogrodowa 1A. Jesteśmy obecni także na platformie Allegro – z wyróżnieniem Super Sprzedawca. Zajmujemy się sprzedażą hurtową, jak i detaliczną. Naszym znakiem rozpoznawczym jest wysokiej jakości, w pełni sprawny sprzęt IT w bardzo atrakcyjnych cenach.

Posiadamy szeroki asortyment sprzętu komputerowego, telefonów oraz akcesoriów. Marką oferowanego przez nas sprzętu komputerowego jest przede wszystkim Apple. Posiadamy w sprzedaży MacBooki Pro oraz Air oraz iMac’i w różnych opcjach co do statusu sprzętu i bardzo atrakcyjnych cenach. Znajdziesz u nas laptopy z outletu – nigdy nie używane, ale w sporo niższych cenach niż te z salonu Apple, a także sprzęt powystawowy – jeśli używany to bardzo mało i bez wad produktowych czy wizualnych. Mamy także w ofercie urządzenia poleasingowe. Pojawiają się laptopy nowe. Przy karcie produktowej sprzętu zawsze znajdziesz informację jaki jest jego status. W zależności od Twoich potrzeb nasz doradca znajdzie dla Ciebie model idealny, prześle rzeczywiste zdjęcia, otrzymasz przynajmniej 12 miesięczną gwarancję. Mamy także laptopy innych, znanych producentów w tym Acer, Lenowo, HP.

Posiadamy także szeroki wybór akcesoriów komputerowych w doskonałych cenach. Są to głośniki bezprzewodowe w tym Apple HomePod oraz spory wybór głośników Logitech. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty myszek komputerowych, klawiatur, w tym solarnych hitów Logitech, powerbanków, toreb na laptopy, dysków ssd, słuchawek i innych.

Jeśli szukasz tableta, także się nie zawiedziesz. Posiadamy w sprzedaży Apple iPady oraz smartfony znanych producentów.

Oferta jest często aktualizowana, więc warto sprawdzać ją na bieżąco.

Stoją za nami lata doświadczeń i kompleksowa wiedza na temat nowego i używanego sprzętu komputerowego. Ważne jest dla nasindywidualne podejście do potrzeb klienta oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi i wsparcia technicznego. Każdy produkt opuszczający nasz sklep, czy to wysyłkowo, czy kupiony na miejscu, przechodzi gruntowne testy, a jego sprawność jest drobiazgowo weryfikowana, by kupujący miał pewność, że otrzymuje sprzęt świetnej jakości.

W przypadku jakichkolwiek pytań, uwag lub sugestii dotyczących naszej oferty i funkcjonowania sklepu Exact Solution Electronics, nasi sprzedawcy pozostają do Państwa dyspozycji.

Zadzwoń: +48 608 694 244

Napisz: formularz kontaktowy

Adres: Ogrodowa 1A, 00-893 Warszawa, Poland