Sprzęt dla pracowników

Doczekaliśmy się czasów, w których pracownicy określani jako biurowi częściej wykonują swoje obowiązki we własnych domach niż w biurach. Jednak aby było to możliwe, potrzebują oni odpowiedniego sprzętu. Wielu pracodawców decyduje się na zakup komputerów czy laptopów dla pracowników. Czy warto w takim przypadku wybrać sprzęt używany? Czy MacBooki poleasingowe dla pracowników to dobry pomysł?

Wydajny sprzęt poleasingowy dla pracowników

Większość pracowników biurowych pracuje przy komputerze co najmniej ok. 7-8 godzin dziennie. Wielu z nich obsługuje zaawansowane oprogramowania. Tym samym komputer czy laptop powinien być sprzętem bardzo wydajnym, z dobrym procesorem i kartą graficzną, a jednocześnie wytrzymałym. Komputery poleasingowe dla pracowników wydają się odpowiednim rozwiązaniem, ponieważ w ramach leasingu sprzęt również używany był przez jakąś firmę. Innymi słowy, w ofercie znajdują się głównie wydajne, prestiżowe modele laptopów i komputerów stacjonarnych.

Tanie komputery poleasingowe dla pracowników

Wydajne urządzenia kosztują dużo, a pracowników, którzy potrzebują komputerów jest wielu. Dlatego też warto wziąć pod uwagę sprzęt poleasingowy dla pracowników. Jest to sposób na zakup wydajnego sprzętu w niskiej cenie, często nawet o ponad 50% niższej od ceny nieużywanego urządzenia. Ostateczna cena zależy od kilku czynników, takich jak:

  • marka urządzenia np: Apple
  • czas użytkowania sprzętu w ramach leasingu,
  • sprawność podzespołów,
  • widoczność śladów używania.

Warto zauważyć, że sprzęt poleasingowy to zarówno urządzenia noszące ślady zużycia, których podzespoły mogą być wyeksploatowane, jak i niemal nieużywane komputery, idealne dla pracowników.

Czy MacBooki poleasingowe dla pracowników to dobry pomysł?

Niewątpliwie MacBooki to komputery, które się wyróżniają. Na pewno jedną z cech wyróżniających są wysokie ceny komputerów i laptopów od Apple. Wysokie koszty często odstraszają pracodawców od zakupu MacBooków. Jednak MacBooki poleasingowe dla pracowników to o wiele mniejszy wydatek. Sprzęt jest dostępny w cenach nawet o kilkadziesiąt procent niższych niż nowe urządzenia, mimo doskonałej sprawności. Zakup komputerów marki Apple wydaje się zatem rozsądnym wyborem, zważając na funkcjonalność i innowacyjność MacBooków. Zdaniem wielu fachowców są to najwydajniejsze z dostępnych dzisiaj na rynku komputerów. Z pewnością sygnowany logo Apple sprzęt poleasingowy dla pracowników to dobry wybór także  ze względów wizerunkowych. Apple to marka o doskonałej renomie.

Powrót do blogu