MacBook poleasingowy. czy warto kupić?

Wszyscy wiedzą, że produkty Apple do najtańszych nie należą. Nie każdy zatem jest w stanie pozwolić sobie na inwestycję na poziomie 5-8 tysięcy złotych na nowy komputer co 2-3 lata. Wiele osób decyduje się więc na zakup sprzętu poleasingowego, który w wielu przypadkach jest o wiele tańszy od konstrukcji fabrycznie zapakowanych – co nie znaczy wcale, że odbiega on jakością.

MacBook Poleasingowy również dobry

Osoby, które dotychczas nie miały kontaktu z urządzeniami poleasingowymi sądzą, że jest to sprzęt używany w firmach, więc na pewno nie jest on w pełni sprawny. Nic bardziej mylnego!

Co ciekawe, poleasingowe MacBooki mogą okazać się mniej awaryjne od produktów prosto od producenta lub dystrybutora. Jak to możliwe? Statystyki wykazują, że większość awarii pojawia się w pierwszych 3 miesiącach użytkowania. Jeśli więc komputer jest po tym czasie sprawny, ryzyko uszkodzenia drastycznie spada. Jeżeli nawet w przeszłości dany MacBook wymagał naprawy, oznacza to, że problem został wyeliminowany, a urządzenie zostało ponownie sprawdzone.

MacBook poleasingowy - jaka jest jego jakość?

Użytkownicy otrzymują nowy sprzęt wolny od wad i gotowy do eksploatacji. W przypadku krótkich okresów leasingowych, komputer może mieć do kilku miesięcy. Możesz więc stać się posiadaczem jednego z najnowszych MacBooków, za ułamek jego realnej wartości rynkowej. Tylko dlatego, że jest poleasingowy, chociaż nie był faktycznie używany.

Dlaczego warto korzystać z oferty Exact Solution Electronics?

Przede wszystkim firmą, która przykuwa szczególną uwagę na stan i jakość urządzeń dostępnych w ofercie. Weryfikujemy każdego MacBooka przed sprzedażą i jeśli ma on niewielkie ślady użytkowania, usuwamy je. Dodatkowo, przeprowadzamy proces pielęgnacji, czyszczenia i konserwacji.

Back to blog