Nagłówki w aplikacji Apple News

Otrzymuj relacje z aktualnych wydarzeń. Przeczytaj wciągające historie na interesujące Cię tematy. Zasubskrybuj Apple News +, aby mieć dostęp do artykułów, gazet i wydawców cyfrowych. Dzięki Apple News możesz to wszystko zrobić w jednym miejscu i na wszystkich swoich urządzeniach.

 

Aplikacja Apple News jest dostępna w Australii, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Czy trafi do Polski? A jeżeli tak to kiedy?

Poznaj aplikację Wiadomości

Aby poruszać się po aplikacji Apple News:

  • Na telefonie iPhone lub iPodzie touch użyj zakładek u dołu ekranu.
  • Na iPadzie lub Macu użyj paska bocznego. Nie widzisz paska bocznego? Stuknij lub kliknij przycisk paska bocznego   w lewym górnym rogu aplikacji.

Dzisiaj

Dzisiaj pokazuje zbiór najważniejszych artykułów wyselekcjonowanych przez redaktorów oraz artykuły z kanałów i tematów, które obserwujesz. Pokazuje również historie zasugerowane przez Siri, popularne wśród innych czytelników historie i nie tylko. Podczas czytania Apple News uczy się Twoich zainteresowań, a następnie sugeruje artykuły.

Aktualności +

Zasubskrybuj Apple News +,  aby uzyskać dostęp do  setek czasopism, popularnych gazet i płatnych wydawców cyfrowych  w aplikacji Wiadomości.

Following

Following prezentuje wszystkie  tematy i kanały, które obserwujesz , oraz sugestie Siri na podstawie tego, co czytasz. Historie z kanałów i tematy, które obserwujesz, pojawiają się w dziale Today. Możesz także zobaczyć swoją historię czytania i uzyskać dostęp do wcześniej zapisanych artykułów.

Aby zobaczyć historię czytania na iPhonie lub iPodzie touch, stuknij w Obserwowanie, a następnie stuknij w Historia. Na iPadzie lub Macu stuknij lub kliknij opcję Historia na pasku bocznym.

Aby wyczyścić historię czytania na telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch, stuknij opcję Wyczyść w prawym górnym rogu, aby wyświetlić opcje czyszczenia historii czytania, wyczyść informacje używane przez Wiadomości do polecania artykułów lub wyczyść zarówno historię czytania, jak i zalecenia. Na komputerze Mac kliknij w Wiadomości na pasku menu, a następnie wybierz opcję w obszarze Wyczyść historię.

Możesz także zobaczyć swoje wcześniej zapisane historie. Na telefonie iPhone lub iPodzie touch stuknij opcję Obserwowanie, a następnie stuknij opcję Zapisane historie. Na iPadzie lub Macu stuknij lub kliknij opcję Zapisane historie na pasku bocznym.

Szukaj

Możesz także wyszukiwać kanały, tematy lub historie. Na telefonie iPhone lub iPodzie touch stuknij kartę Wyszukaj, a następnie stuknij pole wyszukiwania u góry ekranu. W przypadku iPada stuknij pole wyszukiwania u góry paska bocznego. Na komputerze Mac kliknij pole wyszukiwania w prawym górnym rogu ekranu.


Więcej sposobów, aby być na bieżąco z Apple News

  • Aby korzystać z najnowszych funkcji aplikacji Apple News, upewnij się, że urządzenie jest aktualne. Dowiedz się, jak zaktualizować system do najnowszej wersji systemu iOS , najnowszej wersji iPadOS lub najnowszej wersji systemu macOS .
  • Aby zobaczyć najważniejsze nagłówki i zapisać je do późniejszego przeczytania na innym urządzeniu, użyj aplikacji Apple News na zegarku Apple Watch.
  • Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami dzięki  widżetom Wiadomości na telefonie iPhone lub iPodzie touch , na iPadzie lub komputerze Mac.
  • Możesz słuchać wiadomości w swoim samochodzie.
 
 
Back to blog