Ranking klawiatur bezprzewodowych 2020

Ranking klawiatur bezprzewodowych 2020

Klawiatura to nieodzowny element zestawu komputerowego. Bez niej nie moglibyśmy wpisywać komend, tworzyć tekstów ani też grać. Można śmiało powiedzieć, że bez klawiatury nie możemy się obejść. Poznajmy, więc ranking klawiatur bezprzewodowych 2020.

Zastanawiając się, jaką klawiaturę bezprzewodową wybrać, najlepiej jest zapoznać się z opiniami użytkowników, a także cenami w poszczególnych sklepach. Warto też skorzystać z rankingu, jaki zamieściliśmy poniżej.

1.      Klawiatura bezprzewodowa Logitech K800 podświetlana

Jest to model marki Logitech, czyli znanego od wielu lat producenta elektroniki. Komfortowy układ klawiszy pozwala pisać szybko oraz wygodnie. Ponadto każdy z przycisków posiada delikatne zaokrąglenie umożliwiające prawidłowy układ palców. Sprzęt możemy szybko ładować za pomocą micro-USB, a czas działania na baterii wynosi około 10 dni. Nisko profilowy układ klawiatury oraz jej podświetlenie sprawia, że nawet w nocy możemy bez problemu pisać. Z ciekawostek warto wskazać system czujnika zbliżenia rąk do klawiatury, który aktywuje i dezaktywuje podświetlenie. Cena urządzenia to niecałe 200zł, więc bardzo przystępnie.

2.      Klawiatura bluetooth Logitech k750 solar SILVER

Dla fanów minimalistycznego wzornictwa, a także unikalnego designu firma Logitech wypuściła na rynek model klawiatury bezprzewodowejK750 solar Silver. Jest to sprzęt mogący samemu się naładować zawsze wtedy, gdy ma dostęp do światła słonecznego i pozostać naładowany przez 3 miesiące. Klawiatura genialnie komponuje się z urządzeniami Apple pod względem stylistyki. Można ją już nabyć za niecałe 240zł, a to niewiele jak za tak nowoczesną i funkcjonalną klawiaturę.

3.      Klawiatura bezprzewodowa Logitech MK 540

Doskonały sprzęt do pracy biurowej. Zapewnia wysoką precyzję oraz komfort użytkowania. Jej kształt, jak również i układ klawiszy sprawiają, że pisze się na niej bardzo wygodnie i szybko. Jest to oczywiście model Plug and Play, który wystarczy podłączyć odbiornik do komputera i można korzystać z funkcjonalności nowej klawiatury. Zasięg komunikacji wynosi 10m, więc jest to wystarczająco, aby wygodnie pisać, siedząc na łóżku. Żywotność baterii to aż 36miesięcy, a sama klawiatura jest wodoodporna. Należy również wspomnieć, że w tym modelu zredukowano hałas tożsamy z procesem pisania. Dzięki temu możemy komfortowo pracować przez długie godziny bez irytujących nas dźwięków.

Pamiętajmy jednak, że ranking klawiatur bezprzewodowych 2020 daje nam tylko wskazówki i nic nie zastąpi osobistego testu określonej klawiatury. To, co dla jednej osoby jest komfortowe i praktyczne, dla drugiej wcale nie musi już takie być. Są to jedynie wskazówki, jaką klawiaturę bezprzewodową wybrać. A decyzja należy już do użytkownika.

Back to blog