Recenzja Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600

 

Oto kolejna recenzja produktu, która może pomóc Ci w znalezieniu najlepszej myszy bezprzewodowej. Recenzja myszy Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 ma na celu odpowiedzenie na pytania, które pojawia się u użytkownika. Dlaczego więc warto zawsze wybierać najlepsze urządzenia peryferyjne?

W recenzjach myszy Microsoft Bluetooth 3600, otrzymasz praktyczne sugestie dotyczące tej myszy. Zawsze należy używać wygodnych i niezawodnych produktów. Pomaga to w zwiększaniu produktywności.

Mysz Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600

Bez względu na to, gdzie jesteś, jest to jedna z najlepszych bezprzewodowych myszy, którą możesz nosić wszędzie ze sobą. Możesz jej używać nawet na dowolnej szorstkiej powierzchni, w tym na stole, dywanie w salonie, a nawet na ławce ogrodowej. Sekretem jej niezwykłej wydajności jest technologia Microsoft BlueTrack.

Technologia Microsoft BlueTrack pomaga zapewnić doskonałą pracę myszy na wszystkich typach powierzchni.  Recenzja myszy Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 opisuje wszystkie funkcje, które wyjaśniają, dlaczego powinieneś lub nie powinieneś używać tej myszy bezprzewodowej.

Mysz Microsoft Bluetooth jest tania, ale wprawi Cię w zadowolenie.

Uwaga: nie ma się co martwić, czy jesteś użytkownikiem leworęcznym, czy praworęcznym, ponieważ w obu przypadkach ta mysz poradzi sobie wyśmienicie.

Nie obowiązują Cię żadne skomplikowane procedury, aby połączyć tę mysz z komputerem. Wystarczy sparować mysz z laptopem lub tabletem za pomocą technologii Bluetooth Smart. Jest poza tym bezprzewodowa, więc możesz wykorzystać jej najlepsze cechy.

Ponieważ nie ma żadnych funkcji okablowania, nie musisz używać przewodów do połączeń. Możesz natychmiast podłączyć mysz Microsoft Bluetooth 3600 bez kabli i kluczy sprzętowych.

Do jej użytkowania potrzenbna jest jedna bateria, której żywotność może osiągnąć nawet dwanaście miesięcy.

Specyfikacje myszy Microsoft 3600

Mysz Microsoft Bluetooth 3600 ma 4-kierunkowe kółka przewijania do poruszania się w lewo, w prawo, w górę i w dół.

Technologia BlueTrack

Technologia tapozwala na połączenie mocy optycznej z precyzją lasera w celu dokładniejszego śledzenia na prawie każdej powierzchni.

Bluetooth Smart

Mysz mobilna Microsoft Bluetooth 3600 wykorzystuje technologię Bluetooth Smart, która jest niezawodna i bezproblemowa. Posiada najnowszą technologię Bluetooth 4.0.

Do 12 miesięcy żywotności baterii

Możesz swobodnie używać swojej mobilnej myszy Bluetooth do dwunastu miesięcy na jednej baterii. Nie musisz już wielokrotnie wymieniać baterii.

Wymiary

Długość 3,75 ”/ 95,4 mm i szerokość 2,25” / 57,1 mm.

Ponadto

Działa na odległość maksymalnie 10m. Posiada 4 przyciski umieszczone po prawej i lewej stronie oraz jeden w górnej środkowej części myszy.

Urządzenie wejściowe

Mysz Microsoft Bluetooth Mobile 3600 wykorzystuje rozdzielczość ruchu 1000 dpi. Wydajność może liczyć na maksymalne przyspieszenie 10 G i do 30 cali na sekundę. Występuje w kolorze czarnym.

Gwarancja

Mysz mobilna 3600 posiada trzyletnią ograniczoną gwarancję.

Specyfikacja techniczna

System operacyjny

Oprogramowanie  tej myszki spełnia wszystkie wymagania systemu Microsoft Windows 10, 8.1 lub 8. Przed zainstalowaniem musimy przygotować na dysku twardym  również 50 MB wolnej przestrzeni.
Odpowiedni jest Mac OS x v10.10.3 / 10.10.4. Microsoft Mobile Mouse 3600 wymaga systemu operacyjnego Android 4.4.2 (KitKat) i Android 5.0 (Lollipop).

Platforma bezprzewodowa

Do połączenia wykorzystuje platformę Bluetooth Low Energy.

Częstotliwość bezprzewodowa

Mysz mobilna Microsoft Bluetooth wykorzystuje zakres częstotliwości 2,4 GHz.

Typ i ilość baterii

Wykorzystuje 1 baterię alkaliczną AA, która jest już w niej zawarta.

Back to blog