MacBook

MacBooki Air
Wybierz z naszej oferty MacBook dla siebie. Sprawdzaj na bieżąco zmieniający się asortyment laptopów nowych, powystawowych i poleasingowych Apple. Na wszystkie urządzenia 12 miesięczna gwarancja. Jeśli nie znalazłeś MacBooka, którego szukasz – zapytaj naszego Doradcę.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

MacBooki

Przystępując do projektowania MacBooka, designerzy z Apple’a zaczęli od czystej kartki papieru. Dało im to pełną swobodę stylistyczną, zero ograniczeń technicznych i możliwość stworzenia czegoś kompletnie nowatorskiego, czego świat jeszcze nie widział. I tak, po wielu godzinach designerskiego szaleństwa i racjonalnego podejścia do ergonomii, narodził się MacBook z wyświetlaczem Retina o smukłych kształtach, lekkiej konstrukcji i mocarnej mocy obliczeniowej. Wówczas miało to być narzędziem przyszłości. Dziś MacBook nadal wyprzedza swoje czasy.

MacBook Apple, na który Cię stać!

Oprócz doskonałego wyglądu, Macbook oferuje coś jeszcze - system operacyjny MacOS, który deklasuje wszystkie inne systemy dostępne obecnie na rynku. Jednak za moc i jakość Apple słono sobie liczy. Za nowego Mac’a prosto z salonu trzeba zapłacić od kilku do nawet 12 tys. złotych. Nie wszystkich na to stać. Ale za to na poleasingowe MacBooki od Exactsolution.pl może już sobie pozwolić praktycznie każdy! Powystawowy MacBook, pod względem technicznym i stylistycznym, właściwie niczym się nie różni od tego z salonowych półek. Różnica polega wyłącznie na cenie.MacBook outlet to najczęściej notebooki nieużywane, a jedynie prezentowane klientom. Są to również modele z tzw. zwrotów konsumenckich, a więc zwrócone do sklepu wciągu 14 dni od daty zakupu. Często także mamy do zaoferowania zupełnie nowe Apple MacBook outlet w cenie trzykrotnie niższej od modelów sklepowych. W Exactsolution.pl otrzymasz notebooka w najwyższym wariancie, z wszystkim co dała fabryka na pokładzie, za niecałe 4-5 tys. złotych!

Co to jest ta „Retina”?

Wyświetlacz Retina montowany w MacBookach ma zapewnić jak najlepszą jakość wyświetlanego obrazu oraz jeszcze większe zagęszczenie pikseli przekładające się na komfortowe użytkowanie urządzenia. Poleasingowe MacBooki z wyświetlaczem Retina oferują obraz o niespotykanym dotąd poziomie realizmu. Rozdzielczości na poziomie 2304x1440 pozwalają dostrzec o wiele więcej szczegółów z dokładnością co do piksela. Dzięki temu czytanie maili, przeglądanie stron internetowych czy studiowanie dokumentów staje się jeszcze przyjemniejsze i precyzyjniejsze. Retina oferuje bardzo wysoki współczynnik kontrastu, a technologia IPS zapewnia szeroki kąt widoczności do 178 stopni. I co najważniejsze, Retina w Mac’u jest wysoce energooszczędna bez ograniczania poziomu jasności.

Sprawdzony, przetestowany, zrewitalizowany

U nas tani MacBook to synonim określenia „rewelacyjny MacBook”. Zanim otrzymasz swoje urządzenie do rąk własnych, szczegółowo je sprawdzimy, przeprowadzając liczne specjalistyczne testy wydajnościowe i jakościowe. W razie ewentualnej konieczności notebook zostanie poddany precyzyjnej rewitalizacji, aby przywrócić jego pełną sprawność techniczną. Oprócz MacBooka otrzymasz również legalne oprogramowanie, pełne okablowanie oraz 12-miesięczną gwarancję na zakupiony sprzęt. Masz także możliwość zwrotu urządzenia, jeżeli nie spełni ono Twoich oczekiwań, ale takie sytuacje, w przypadku naszych Klientów, nie miały nigdy miejsca! W Exactsolution.pl otrzymujesz praktycznie nowe urządzenie w doskonałym stanie technicznym za ułamek ceny rynkowej. MacBooki powystawowe to najlepsza relacja ceny do jakości. Znajdź model dla siebie lub zapytaj o szczegóły oferty naszego doradcę. Zapraszamy!

Add address

Polska